درباره ما

تهران پلاست بزرگترین مرکز پخش عمده پلاستیک حراجی و بلور حراجی ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ فروش و بلور و پلاستیک غیر حراجی که به نام اجناس لوکس نیز یاد میگردد با مدیریت محمد رضا شریفی سالهای مدیدی است در تهران اداره گردیده و صاحبان مشاغل زیادی را در این عرصه به وجود آورده است.
پخش پلاستیک و بلور حراجی که با برند “تهران پلاست” در این صنف فعالیت دارد  بزرگترین و تخصصی ترین پخش در زمینه ی فروش پلاستیک و بلور (۲و۵ هزار تومانی) و با تنوعی عظیم محصولات که بیش از ۴۰۰۰قلم جنس حراجی و لوکس  را در بر میگیرد در رنگها و سایزها وکیفیتی عالی برای فروش و پخش بصورت عمده در انبار خویش موجود داشته و از این رو همکاری خویش را به تمام مغازه داران در سراسر کشور اعلام میدارد!
پخش پلاستیک تهران پلاست یکی از قدرتمند ترین،تخصصی ترین و ارزانترین پخش در ایران بوده و یکی از بهترین مراکز پخش پلاستیک در راستای اشتغالزایی جوانان مدت مدیدی است که در این صنف فعالیت دارد.

چقدر سود دارید؟

سود حاصل از فروش اجناس حراجی در مرکز پخش تهران پلاست برای مشتریان عزیز متفاوت به نوع اجناس و انتخاب محصولات ما میباشد که رنج قیمت محصولات ما از ۵۰۰ تومان شروع و تا اجناس۱۸۰۰تومانی ختم میگردد که مشتریان تهران پلاست اجناس فوق را به قیمت ۲۰۰۰تومان و ۳۰۰۰تومان به فروش رسانیده که بطور میانگین حد اقل ۳۰ تا ۴۰ درصد سود کسب می‌نمائید.
لازم به ذکر است که سود حاصل از فروش محصولات حراجی ما در بعضی از فاکتور های مشتریان ، تا ۴۸ درصد نیز مشاهده گردیده است.

گروه بندی کلی محصولات:

گروه بندی محصولات تهران پلاست به شرح ذیل میباشد:
خورده ریز و لوازم درشت آشپزخانه شامل پلاستیک ، بلور ، فلزیجات ، اجناس پارچه ای ، لوازم بهداشتی و آرایشی ، لوازم تزئینی ، دکوری اجناس وارداتی حراجی ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰فروش
انواع اجناس لوکس پلاستیکی از برندهای معروف کشور مانند: لیمون،زیباسازان،باران،شیخی،ایده آل،اشکان و … بطور «جور» و سرویسهای عروس و آشپزخانه در رنگ بندی های متنوع همیشه برای پخش در انبار موجود و آماده ارسال به تمام نقاط ایران میباشد.
انواع بلوریجات با طرح ها و تنوع بالا شامل:پارچها،کاسه ،بشقاب پیش دستیها، انواع لیوانها،استکانها ونیم لیوانها،انواع آبلیمو خوری ، بستنی خوری و شیرینی خوری،سالاد خوری و تابه ها انواع بطریهای آب و آبغوره ، انواع ظرفهای حبوباتی بلوری…
لازم به ذکر است که تهران پلاست نماینده ی رسمی و انحصاری شرکت بلور کاوه نیز میباشد که رنج قیمتهای این پخش نسبت به سایرین متفاوت بوده که شما میتوانید محصولات شرکت کاوه را به قیمت مناسب و واقعی ازاین پخش خریداری نمائید.

هرگز نگو دیر است! بیکاری را ریشه کن سازید!

برای کسب و کار حلال و یک شغل آبرومندانه یک قدم با ما فاصله دارید!
کافیست؛تلفن تانرا برداشته و با شماره ی
۷۰۰۱ ۹۶۰ ۰۹۹۰ تماس حاصل نموده و اجناس تانرا توسط بار بری در محل تان تحویل بگیرید.